Powrót na stronę główną Powrót na strone główną
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Troć 2011
Autor Wiadomość
Matt 

Postawił 1 piw(a)
Skąd: Lębork
Wysłany: 2011-01-01, 21:42   Troć 2011

Witam,
Panowie czy ktoś dał radę dziś się pozbierać i wybrać nad rzekę? jakieś efekty?:)
lub czy ktoś wśród znajomych wędkarzy się chwalił zdobyczą?
osobiście jutro się wybieram punk 8:00 nad wodą ze względu na zawody:)
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wiciu 

Skąd: lębork - kołobrzeg
Wysłany: 2011-01-02, 21:00   

1 stycznia łowiłem około 2,5h poniżej Lęborka widziałem trzy trocie wszystkie około 70 cm i w niezłej kondycji, słyszałem o trzech następnych i pstrągu potokowym około 56cm niestety zabranym. Jednemu z wędkarzy na jego życzenie wykonałem zdjęcie ze zdobyczą . Dzisiaj na tym samym odcinku zakończyłem wędkowanie około 12:00, o jednej troci złowionej w okolicach dawnej rzeźni około 60 cm słyszałem, hol pięknego samca o długości 69cm i wadze 4 kg a więc w wybornej formie, widziałem i znów zrobiłem zdjęcia które przesłałem na adres emailowy szczęśliwego łowcy. Także jeśli o mnie chodzi to na razie na zero i ze zdjęciami ryb innych, ale przynajmniej uwieczniony w kadrze niekłamany zachwyt dwóch szczęściarzy jest bezcenny, nie mówiąc już o ich zdobyczach. Pozdrawiam Witek.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Matt 

Postawił 1 piw(a)
Skąd: Lębork
Wysłany: 2011-01-03, 11:29   

u mnie drugi dzień połowów i też lipa... wczoraj były zawody i na nich 3 sztuki złapane na woblery, w tym jedna przy mnie i największa na zawodach, 68cm i 2,72kg także tragedii nie ma:)
wszystko oczywiście na łąkach, dziś również byłem na łąkach i ani muszkarze ani spinningiści nic nie mieli.... coś ta pogoda chyba im nie odpowiada, woda bardziej czysta niż wczoraj.
Jutro wybiorę się właśnie w okolice starej rzeźni:)
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group