Powrót na stronę główną Powrót na strone główną
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie na ryby.
Autor Wiadomość
Adam Lejk 

Wiek: 39
Skąd: Kartuzy
Wysłany: 2007-04-25, 08:10   Gdzie na ryby.

Cześć.

W związku z tym ,że zbliża się "długi weekend" to chciałbym się zapytać was- jako że jesteście na miejscu, gdzie na rybki się można wybrać? Troć już pewnie odpada, ale słyszałem że już do pierwszych sucharów wychodzą pstrąguty :-) Jest to moja ostatnia szansa na wyjazd bo potem mam dwa miesiące praktyk i będe robić wszystko co z rybami związane ;-) ale nie wędkować :-(

Pozdrawiam Adam
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
kostek
PZW

Wysłany: 2007-04-25, 08:34   

cześć Adam ,to prawda że do suchej się podnoszą pstrągi,wczoraj troche połowiłem nawet coś większego :-)byłem na kontroli bez wędki i tak zbierały że szok,pojechałem po węde i koniec,jakieś niedobitki wychodziły ale rójka chrusta była spora,może dziś wyskocze,pozdrawiam kostek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kacper 
Lubię to co robię!


Wiek: 31
Skąd: Lębork
Wysłany: 2007-04-25, 09:27   

Wczoraj z Sebastianem byliśmy i coś tam na Łebie wychodziło do muchy. Ryby były dość spore. Seba wyciągnął 2 pstrągi na streamera 34 i 37. Ja łowiłem na prowokacyjną suchą, lecz nic nie wyszło. Ja zaliczyłem same straty, bo jeszcze mam wędkę złamaną.

Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
mkfly 
Administrator
KM Dolina Łeby


Wiek: 40
Piwa: 6/2
Skąd: Lębork
Wysłany: 2007-04-25, 10:23   

A na gwarancji nie jest?
_________________
Dolina Łeby-Klub Muchowy "Dolina Łeby"

1% podatku dla Towarzystwa Przyjaciół Rzeki Łeby

A rod you`d give your non-casting arm for
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
naczelny 
IRLANDIA


Wiek: 43
Piwa: 2/2
Skąd: ŁECZYCE
Wysłany: 2007-04-25, 11:17   

No to żeś sobie połowił a gdzie byliscie z Seba na rybkach zapewne mosty :?: ja juz od jakiegos czału łowie na sucha dosyc szybko zaczeły tutaj zbierac ale co z tego same małe kajtki trafjaja sie pojedyncze dobre potoki (IRLADNIA )chyba słynie z małych potoczkow ale zato ze sporych łososi pozdro za duzego kanału juz niebawem zawitam na nasze rybki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kacper 
Lubię to co robię!


Wiek: 31
Skąd: Lębork
Wysłany: 2007-04-25, 13:15   

Marcin niestety nie, kupiłem go nowego od kolesia który dostał go na urodziny i parę lat przeleżał w szafie ( nie umiał łowić na muchę). Kiedy go kupiłem gwarancja była już nie ważna , ale kijek był nowy wszystko było. Niestety wczoraj Michał włożył za dużo siły w wyrwanie muchy z zaczepu i kijek pękł, a jest dość delikatny 4/5. Dzwoniłem do dystrybutora w Polsce
i powiedział, że na razie niema kolesia od serwisu. Mam zadzwonić po majówce, jest szansa.

Naczelny, byliśmy koło skate parku. Rybki zbierały, nie które były bardzo ładne 8-) Ja nie miałem strimerka, a na mokrą, ani nimfę nie gryzły. Próbowałem coś na suchą łowić, ale rybki były bardzo chimeryczne.
Pozdrawiam

PS. Zamówiłem sobie coś zastępczego jaxon atlantis fly 5/6 280 troche na suchą twardy ale lepsze to niż nic :-D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Adam Lejk 

Wiek: 39
Skąd: Kartuzy
Wysłany: 2007-04-25, 16:19   ...

Ok. A jaki odcinek polecacie? Mosty znam dosyc dobrze,poza tym można tam sobie swobodnie pomachać :-)

Pozdr.Adam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Adam Lejk 

Wiek: 39
Skąd: Kartuzy
Wysłany: 2007-04-26, 11:44   ..

Wielkie dzięki za info.

Do zobaczenia nad wodą.

Pozdrawiam Adam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
mkfly 
Administrator
KM Dolina Łeby


Wiek: 40
Piwa: 6/2
Skąd: Lębork
Wysłany: 2007-04-26, 12:09   

Adam może chcesz jechać na Czernicę na zawody okręgowe? Fajna okazja poznać kilka osób, połowić, porozmawiać. Jakby co szykujemy paczkę na niedzielę. Dalej! :-D
_________________
Dolina Łeby-Klub Muchowy "Dolina Łeby"

1% podatku dla Towarzystwa Przyjaciół Rzeki Łeby

A rod you`d give your non-casting arm for
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Adam Lejk 

Wiek: 39
Skąd: Kartuzy
Wysłany: 2007-04-27, 11:38   ..;

Dzięki za zaproszenie, ale z zawodów już "wyrosłem" :-) Kiedyś bardzo mnie takie imprezy pociągały, ale po kilku przykrych dla mnie incydentach sobie odpuściłem i nie żałuje. Wolę prywatne spotkania i ewentualnie imprezy towarzyskie bez punktów itp. bo niektórym na ich punkcie :-) odbija i są w stanie zrobić wszystko by je zdobyć. Chciałbym w tym momencie zaznaczyć że nie mówię, że na tych zawodach tacy ludzie akurat będą ,ale profilaktycznie wolę sobie odpuścić.

Pozdrawiam Adam.

ps. Od tego momentu jak chcesz się ze mną skontaktować to najlepiej telefonicznie, gdyż do neta będę zaglądał sporadycznie (brak dostępu) :-(
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group