Powrót na stronę główną Powrót na strone główną
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zbieraczom biednych,niewinnych smoltów mówimy stanowczo NIE!
Autor Wiadomość
lynx 

Wiek: 50
Skąd: Stężyca
Wysłany: 2007-04-24, 15:42   Zbieraczom biednych,niewinnych smoltów mówimy stanowczo NIE!

Smutno mi, kiedy czytam o "wędkarzach" zabierających fajniutkie smolciki....Ciekawe kogo albo co ONI nimi nakarmią?
Świnie w chlywie....a może "patrz synku jak smakuje prawdziwy pstrąg z rzeki!"-powiedział tatuś pochylając się nad kupką mięsa na patelni....a może wyławiają je jacyś pasjonaci wypychania zwierząt?..... :-(

LUDZIE! Przecież jak je zjecie teraz to za parę lat tylko spacer nad rzeką będziecie mogli popełnić... I będziecie mówić dzieciom lub wnukom: "Patrz synku - tutaj łowiłem piękne trocie, a teraz...ach, aż żal patrzeć... - mogłem nie zjadać tych bobasków z rzeki..."
_________________
www.stezyca.kaszuby.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mkfly 
Administrator
KM Dolina Łeby


Wiek: 40
Piwa: 6/2
Skąd: Lębork
Wysłany: 2007-04-24, 16:05   

Też przyłączam się do protestu i apeluję do wędkarzy o rozsądek, rybie mięso to nie przelicznik pieniędzy wydanych na opłaty. Osobiście jestem za bezwzględnym karaniem i usuwaniem z naszych szeregów osób które z premedytacja zabierają niewymiarowe ryby! Złapany - mandat - wykluczenie z szeregów PZW, taka powinna być kolej rzeczy.
Poza tym czasami panuje dziwne przyzwolenie ze strony wędkarza - sąsiada, który widzi jak ktoś zabiera niewymiarową rybę i... ...nawet nie zwróci uwagi! A powinien, bo takie przyzwolenie "ociera się" o kłusownictwo.
_________________
Dolina Łeby-Klub Muchowy "Dolina Łeby"

1% podatku dla Towarzystwa Przyjaciół Rzeki Łeby

A rod you`d give your non-casting arm for
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
naczelny 
IRLANDIA


Wiek: 43
Piwa: 2/2
Skąd: ŁECZYCE
Wysłany: 2007-04-24, 18:10   

I JA ROWIERZ PRZYŁACZAM SIE O BEZWZGLEDNE WYPUSZCZANIE TAK MAŁYCH RYBEK JESLI KTOS TO WIDZI I NIE REAGUJE TO ATAJE SIE TAKIM SAMYM KŁUSOEM TRAKTOWAC TAKICH LUDZI TAK SAMO NA JEDNYM POZIOMIE SIO Z PZW
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kacper 
Lubię to co robię!


Wiek: 31
Skąd: Lębork
Wysłany: 2007-04-24, 20:08   

Kopa w dupę i sio z PZW, tylko że to dla takich nie będzie przeszkoda, połowią bez karty :evil:
Ja tam zawsze gonie tych ze spławikami i innych.

Pozdro
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Maciek.Ś 

Wiek: 30
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Koszalin
  Wysłany: 2007-04-24, 22:37   

Jeśli ryba jest niewymiarowa i się ją zabiera jest to łamanie prawa.Ale zabieranie małych rybek (ledwo pod wymiar) to według mnie czysta Głupota i Pogoń za MIĘSEM.Później usłyszycie gadki typu: "czemu jest tak mało ryb?" "Co rok jest coraz gożej..." itp. itd.To poprostu jest sranie do własnego gniazda.Za parę lat (jeśli nic nie będziemy działać) dzięki "wędkarzą" Polska stanie sie BEZRYBIEM.Wcale nie przez zanieczyszczenia itp. lecz przez tych psełdo "wędkarzy".Powinno to być gnojone i pilnowane.Lecz nie wszystkim i nie wszedzie się chce.Chociaż u was nad Łebą jest pożądek!Pilnujecie ,łapiecie zawsze wtedy gdy jest taka mozliwość.GRATULACJE WAM ZA TO!W swoim krótkim "życiu" wędkarskim (ok roku :oops: ) już nie jedną siate kułsowników pociołem 8-) 8-) 8-) Moze nie jest to jakiś wyczyn ale napewno uratowałem pare rybek.Więc zostaje nam jedno pilnować i robić co sie da :!:
Tyle z mojej strony.
pozdro
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
mkfly 
Administrator
KM Dolina Łeby


Wiek: 40
Piwa: 6/2
Skąd: Lębork
Wysłany: 2007-04-25, 10:22   

I tak trzymać!
_________________
Dolina Łeby-Klub Muchowy "Dolina Łeby"

1% podatku dla Towarzystwa Przyjaciół Rzeki Łeby

A rod you`d give your non-casting arm for
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group