Forum Dolina Łeby

Wyprawy - Trocie - Bałtyk

mkfly - 2008-03-18, 17:16
Temat postu: Trocie - Bałtyk
Witam,

W sobotę 22 marca planujemy wyjazd na trocie na nasz Bałtyk. wszyscy chętni zgłaszać się na forum lub dzwonić.
Wyjazd jest uzależniony od pogody. Miejmy nadzieję, że się uda.
Kilku chętnych już jest.

naczelny - 2008-03-18, 22:32

Chętnie bym sie wybrał Marcin ale te kilkometry :evil: pewnie bedzie miło jak nie bedzie wiało połamania .
Maciek.Ś - 2008-03-18, 22:53

I dajcie znać jak tam wyniki relacja jakaś czy coś :-P
greenlife - 2008-03-19, 20:37

A gdzie macie zamiar jechać :?: bo i tak miałem w planach w sobote gdzieś pojechać przetestować nowy kijek surfcastingowy
mkfly - 2008-03-19, 20:41

Łeba, Boguś Busem i w prawo w stronę Stilo pieszo :-D , ale nie za daleko.
greenlife - 2008-03-19, 20:46

Więc może się spotkamy bede próbował szczęścia przy palach koło neptuna 8-)
mkfly - 2008-03-19, 20:48

No też tam chciałem jechać, ale Ty tak bezpośrednio to napisałeś :lol:
Właśnie tam, przy palach ;-)
Umówimy się dokładnie w piątek, wszystko zależy od pogody.

mkfly - 2008-03-20, 19:35

Pogoda w sobote zapowiada się dobra, wyjazd dojdzie do skutku, Greenlife odezwij się do mnie na gg 5151166.

Czołem!


Adam Lejk - 2008-03-20, 21:48
Temat postu: .
Marcin. Ty grzeszniku ;-) Jak możesz ze spinem jechać. Ja szykuje muchy na Rozewie. Niestety w sobotę chyba nie dam rady pojechać i zostaje "lany poniedziałek" :-)

Pozdrawiam

mkfly - 2008-03-21, 08:57

Niestety wyższość spinningu wydaje się w tym przypadku oczywista.

:lol:

mkfly - 2008-03-22, 17:38
Temat postu: Bałtyk - w poszukiwaniu morskiej troci
Wybraliśmy się dzisiaj nad nasze morze razem z Grześkiem Chrzanowskim.



Z samego rana morze było w miarę spokojne, nic nie zapowiadało nadchodzącego kataklizmu.



Łowiliśmy na wahadłówki na spinning, łowienie na muchę klasycznym zestawem praktycznie nie wchodziło w grę, choć jesteśmy wielkimi entuzjastami metody muchowej byliśmy "skazani na spinning".
Troci nie udało się złowić, ale o tym że jest to bardzo prawdopodobne świadczą takie oto przyłowy - Pan Tobiasz junior:



i Pani Krewetka:



"Rób zdjęcie długo tam nie będę" czyli ekstremum w wydaniu naszego klubowego komandosa Grześka. Prawdziwy twardziel.







Co by wam tu jeszcze pokazać....?



Uważaj idzie kolejna fala!!! (w jaskini tygrysa :-o )



I tak oto minął nam dzień w poszukiwaniu morskiej troci, bez efekty, ale z doświadczeniem i nadzieją że uda się następnym razem!

Cześć!!

A jak ktoś chce pooglądać zdjęcia zapraszam do galeri:

Morskie trocie - GALERIA

Maciek.Ś - 2008-03-22, 21:20

Oj twardziele z was :lol:
wiesiek - 2008-03-23, 14:00

Jak po kąpieli w Bałtyku niemacie kataru twarde z was chłopaki i bogadsi o nowe doświadczenia i ja planowałem wypad na rybki ale zmęczenie dało o sobie znać poprostu zaspałem obudziłem się o 9 a otej porze miema gdzie wychodzić.
mkfly - 2008-03-23, 14:10

Witam,

Kataru nie ma, bo mieliśmy ze sobą "dopalacz", ale po powrocie zmęczenie dało się we znaki.
Na trocie morskie jeszcze się wybierzemy, ale musimy trafić w lepszą pogodę, żeby szanse były większe.

Pozdrawiam!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group