Forum Dolina Łeby

Łowiska - Kisewa

Tomaszb - 2007-12-21, 15:26
Temat postu: Kisewa
Co do kisewy to widziałem, że tarliska są zaśmiecone i roślinami okryte... Powinnien ktoś je oczyścić... Tam są naprawde ładne potoki (złowiłem tam mój rekord :mrgreen: ) i muszą mieć te tarliska w jak najlepszym stanie... Słyszałem też, że jakiś kłusol przed sezonem 2 lata temu podajże złowił potoki 70 i 80 cm.
naczelny - 2007-12-21, 19:37

Słyszałem potoki 70 ,80cm na kisewie ??
Lisek - 2007-12-21, 23:19
Temat postu: Re: Kisewa
Tomaszb napisał/a:
Co do kisewy to widziałem, że tarliska są zaśmiecone i roślinami okryte... Powinnien ktoś je oczyścić...

Ciekawe podejście: ktoś powinien oczyścić, warto by oczyścić, trzeba by oczyścić, powinno się oczyścić, należałoby oczyścić. Chyba nie myślisz, że stan wód poprawi się od odkrywczych stwierdzeń, że ktoś powinien coś zrobić. Trzeba brać sprawy w swoje ręce:) Jeśli sami ich nie oczyścimy, to nikt tego za nas nie załatwi, więc w wakacje grabki w dłoń i do zobaczenia nad Kisewą.
Tomaszb napisał/a:
Słyszałem też, że jakiś kłusol przed sezonem 2 lata temu podajże złowił potoki 70 i 80 cm.

Prędzej trocie w szacie godowej.

Tomaszb - 2007-12-22, 11:09

To były potoki na tarle... Ten kłusol chwalił się nawet panu Zacharczykowi :idea:
Tomaszb - 2007-12-22, 11:12

A dodam, że złowione w Nowej Wsi Lęborskiej koło straży...
Kacper - 2007-12-22, 12:21

Tomaszb to były trocie, pamiętam bo czytałem artykuł, w którym to napisał, choć nie wiem ile w tym prawdy.
Kamil dobrze napisał, nic samo się nie zrobi. Zakasać rękawy i do roboty.

Sebastian Rybaczek - 2007-12-28, 09:34

Nie wierzmy jakimś pogaduszka

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group